Bezmaksas konsultācijas
Tel: +371 29 21 01 67

Mēbeles | Fasadini

Bezmaksas konsultācijas
e-pasts: info@fasadini.com

Mēbeļu ražošana — Fasadini

Individuāli izstrādātas koka mēbeles pēc pasūtījuma — virtuves, skapji, kumodes, gūltas, mēbeles no masīvkoka, vitrīnas, bāra letes, tirdzniecības plaukti, biroja mēbeles, durvis, fasādi, korpusa mēbeles, 3D printēšana un mēbeļu dizains, stiklu un spoguļu dizains, citi ar mēbeļu ražošanu un uzstādīšanu saistītie pakalpojumi.

Virtuves

Virtuves Jūsu mājām

Virtuves pēc individuāla pasūtījuma

Garantija no 2.gadi


Uzzināt vairāk

Mēbeles biznesam

Mēbeles Jūsu biznesam

Biznesa klases mēbeles

Mēbeles ar paaugstinātu noturību


Uzzināt vairāk

Masīvkoka Mēbeles

Dabīgā koka mēbeles

Masīvkoka mēbeles pēc pasūtījuma

Garantija no 5.gadi


Uzzināt vairāk

Skapji, kumodes

Interjera dizaina mēbeles

Komforta klases mēbeles

Ērtas Mēbeles Jūsu ikdienai


Uzzināt vairāk

Mēbeles guļamistabai

Pāaugstināta komforta dizaina mēbēles

Dizaina mēbēles

Individuāli risinājumi Jūsu guļamistabai


Uzzināt vairāk

Mēbeļu izgatavošanas pakalpojumi

Citi Mēbeļu ražošanas pakalpojumi

Interjera mēbeļu risinājumi pēc pasūtījuma

Dažādi pakalpojumi: durvis, korpusa mēbeles, 3D printēšana, furnitūra


Uzzināt vairāk

Mēbeļu ražošana pēc individuāla pasūtījuma

Fasadini - Mēbeles, jau vairāk nekā 15 gadus strādā Latvijas tirgū un piedāva korpusa mebēļu izgatavošanu pēc pasūtījuma , kā arī sniedz saražoto mēbeļu produkcijas transportēšanas un montāžas pakalpojumus.

Atlaides mēbeļu produkcijai

Mēs piedāvājām arī atlaidi 10% apmēra gatavas izstāžu produkcijas iegādei. Iepazīties ar gatavas produkcijas paraugiem var t/c “Sahara” 2.stāvā (Jūsu ērtībai ir lifts) pēc adreses Lubānas ielā 117a. Veicot atkārtotu mēbeļu pasūtījumu - atlaide līdz 20%. Lai pārliecinātos par to, ka Jūs agrāk iegādājaties mūsu ražotās mēbeles, lūdzam parādīt kases čeku vai līgumu.

Mēbeļu izstrādes cenas

Katra mēbeļu pasūtījuma cena tiek aprēķināta individuāli, pamatojoties uz izmēriem un materiāliem, kurus Jūs izvēlēsieties. Darbojoties Latvijas tirgū vairāk nekā 15 gadus, mēs augsti vērtējam katra klienta prasības un iespējas. Pasūtījums tiek izpildīts atbilstoši klientu vai mūsu dizaineru skicēm.

Mēbeļu piegāde - transportēšana

Mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma ir pieprasīts pakalpojums, tāpēc mēs piegādājam mūsu produkciju visā Latvijas teritorijā, kā arī ārpus tās robežām. Izstāžu paraugu piegāde kopā ar transportēšanu notiek 24 stundu laikā no apmaksas brīža un maksā 25 EUR (ja māja ir nodrošināta ar liftu). Par piegādes laiku un datumu, kā arī montāžu, nepieciešams iepriekš vienoties ar mūsu darbinieku pa tālruni:  +371 28885820 

Garantija izgatavotām mēbelēm

Mūsu izstrādājumu garantijas termiņš ir no 2 gadi, bet masīvkoka mēbelēm no 5 gadi. Ja šī termiņa laikā Jums radīsies jebkādas problēmas ar izstrādājuma ekspluatāciju, tad mūsu meistara izsaukums garantijas apkalpošanas laikā būs bezmaksas. Mēbeļu apkalpošana pēc garantijas termiņa beigām un mēbeļu remonta, modernizācijas vērtība, kas tiks pasūtīta mūsu uzņēmumā, būs minimāla.

Virtuves pēc pasūtījuma — Fasadini

Virtuves, kuras tiek izgatavotas pēc pasūtījuma, vienmēr atšķirsies no tām virtuvēm, ko Jūs redzēsiet draugu, paziņu mājās vai mēbeļu veikalos, jo virtuve tiks individuāli izstrādāta atbilstoši Jūsu vēlmēm un gaumei, izmantojot jaunākās mēbeļu ražošanas tehnoloģijas.

Skapji, kumodes— Fasadini mēbeles

Fasadini —piedāvā dažādu korpusa mēbeļu izgatavošanu pēc individuālā pasūtījuma, tie ir skapji, skapji-kupejas, skapji-kupejas ar foto druku, sekcijas, kumodes un citas praktiskas mēbeles ar modernu stilu. Mūsu mēbeļu meistari ar maksimālu atdevi realizēs Jūsu mēbeļu pasūtījumu , lai izvēlētās mēbeles ieviestu komfortu un neatkārtojamu interjera risinājumu Jūsu mājās vai darba vietā.

Mūsu ražotie klientu skapji

Daži no mūsu realizētiem skapjiem

Mūsu ražotās kumodes

Dažas mūsu ražotās kumodes

Mēbeles guļamistabai — Fasadini

Mēbeļu ražotne — Fasadini piedāvā dizaina mēbeļu risinājumus — guļamistabas, bērnu istabas, priekšistabas, garderobes un citus mēbeļu interjera risinājumus.

Mēbeles Jūsu biznesam — Fasadini

Pasūtot mēbeles biznesam - Fasadini, Jūs ne tikai iegūsiet jaunas kvalitatīvas mēbeles, kas ir radītas ievērojot visas Jūsu vēlmes, bet arī pārsteigsiet savus klientus ar ekskluzīvu interjera risinājumu, kā arī izmantojot Biznesa klases mēbeles - Fasadini, Jūs piešķirsiet Premium klases izskatu savām darba telpām.

Biznesa klases mēbeļu izgatavošana

Mēs piedāvājam pilnīgu mēbeļu ražošanu Jūsu biznesam — bāra letes, mēbeles kafejnīcām, mēbeles bāriem, mēbeles restorāniem, mēbeles ražošanas telpām pēc būtības piedāvājam mēbeles jebkuram uzņēmējam vai uzņēmējdarbības pārstāvim pēc pasūtījuma.

Īsos termiņos un par samērīgu cenu

Mēbeļu meistara izsaukuma pakalpojuma izmaksas Rīgas robežās un tās apkārtnē ir 20,- EUR un pēc pasūtījuma noformēšanas tiek atskaitīta no mēbeļu aprēķinātās vērtības. Jūs varat jebkurā laikā uzaicināt mūsu meistaru veikt uzmērījumus, piezvanot pa kontakttālruni: Tel: +371 28 88 58 20  vai nosūtot pieteikumu uz mūsu elektronisko adresi: info@fasadini.com

Operatīvu piegāde un montāža

Mēbeļu piegāde un montāža ir atkarīga no attāluma un darbu apjoma, tādēļ tā tiek saskaņota ar katru klientu individuāli. Klientu ērtībai piegādes dienests strādā diennakts režīmā un bez brīvdienām.

Masīvkoka mēbeles — Fasadini

Premium klases masīvkoka mēbeles - Fasadini, Jūs iegūsiet augstākās kvalitātes mēbeles, kas ir radītas no ekoloģisko koku materiāliem, kam piemīt paaugstināta izturība un ilgtermiņa lietošana. Ar Premium klases mēbelēm - Fasadini, Jūs piešķirsiet krāšņu un greznu izskatu savām telpām.

ECO- ekoloģiskās masīvkoka mēbeles

Kabineti, bibliotēkas, starp istabu durvis, tualetes galdi, mēbeļu plaukti, stelāžas, bāra letes un letes mājai, un citas masīvkoka mēbeles — Fasadini.

Masīvkoka 3D kokgriezums

Masīvkoka mēbeles ar stilīgs dekora elementu – 3D kokgriezumu. Ar apjomīga trīsdimensiju griezuma palīdzību, jebkurš koka izstrādājums - galdi, durvis, dīvāni, skapji, kļūs oriģinālāks un elegantāks.

Paaugstināta garantija masīvkoka mēbelēm

Izvēloties masīvkoka mēbeles Jūs saņemsiet paaugstināto garantiju no 5. gadi.

Mēbeļu izgatavošanas pakalpojumi — Fasadini

Uzmērījuma veikšanas pakalpojums

Uzmērījumu pakalpojums sastāv no: meistara izbrauciena detalizētas konsultācijas (Jūs saņemsiet atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem: kā ir labāk sakomplektēt materiālus, kur labāk izvietot. Meistars ņems vērā visus sienu un grīdu nelīdzenumus, ieteiks, kur labāk pārnest rozetes, kādu ir labāks izvēlēties tvaika nosūcēju un kādiem materiāliem ir labāk atdot priekšroku).

Dizaina skices izstrāde

Mēbeļu dizaina skices tiek sagatavotas Jūsu pasūtījuma vietā, bet galīgu skices variantu Jūs redzēsiet pēc dažām dienām pasūtījuma noformēšanas brīdža. Kā arī Jūs vienmēr varat atsūtīt mums jebkādu iepatīkošos mēbeļu fotogrāfiju un nepieciešamus izmērus uz elektroniskā pasta adresi, vai ievest mūsu mēbeļu salonā, kas atrodas t/c Sahara 2. stāvā (Jūsu ērtībai ir lifts) pēc adreses Lubānas ielā 117a. Mūsu darbinieki absolūti bezmaksas aprēķinās Jūsu pasūtījuma vērtību, ņemot vērā visa mēbeļu pasūtījuma specifiku.

Foto druka uz stikla

Foto druka - ļauj parādīt katra mūsu klienta individualitāti un stila izjūtu, izgatavojot jebkādu interjera priekšmetu, pat pašu drosmīgāko. Mūsu darbinieki vienmēr ir gatavi uzklausīt visas Jūsu vēlmes, sagatavot skices un, atkarībā no Jūsu iespējām, palīdzēt ar materiālu un furnitūras izvēli Jūsu mēbelēm. Foto druku iespējams izmantot uz dažādām virsmām, pateicoties kam Jūs varat ievest nepieciešamos akcentus Jūsu mājās un, tajā pašā laikā, saglabāt patīkamu atgādinājumu par Jūsu mīļajiem cilvēkiem, ainavām vai iegūtiem iespaidiem.

Mēbeles kredītā vai līzingā

Pasūtījuma noformēšanas brīdī mūsu menedžeris izskatīs visas Jūsu vēlmes un iespējas. Mēs sadarbojamies ar daudzām Latvijas kreditēšanas un līzinga kompānijām, kas piedāvā mēbeļu kredītu, tādēļ Jums vienmēr būs iespēja izvēlēties ērtu kreditēšanas vai līzinga programmu.

Apmaksas kārtība

Pēc līguma slēgšanas par mēbeļu izgatavošanu, slēgšanas brīdī klientam būs nepieciešams veikt priekšapmaksu - 50% no pasūtījuma summas, kura tiek uzskatīta par garantijas summa, pēc tam mūsu darbinieki uzreiz uzsāks pasūtījuma realizāciju. Pēc izgatavoto mēbeļu piegādes,  klients dienas laikā apmaksā izstrādājumu atlikušo summu, atskaitot jau nomaksāto avansa summu, un saņem čeku ar garantijas talonu, kā arī jebkādu viņu interesējošo informāciju par mēbeļu kopšanas un ekspluatācijas īpatnībām.

Klientu atsauksmes

Mēs esam pateicīgi par klientu atsauksmēm un piešķiram papildus bonusus mēbeļu atkārtotai iegādei
 Mēs ar sievu jau ilgāku laiku meklējām labas un ērtas mēbeles dzīvoklim. Apskatījām desmitiem mājaslapu un izvēlējāmies Fasadini mēbeles. Devāmies uz veikalu un rezultātā pasūtījām gan virtuvi sievai, pēc viņas augstām prasībām, gan guļamistabas mēbeles, jo tika piedāvāta solīda atlaide. Pilnīgi apmierināti ar cenu un kvalitāti, pie tam ka viss tika izstrādāts pēc individuāla pasūtījuma un no masīvkoka.  

Jānis Kļaviņš

MŪSU MĒBEĻU VEIKALS

Jūs varat veikt pasūtījumu mūsu veikalā, kā arī iegādāties gatavu mēbeļu produkciju ar atlaidi

app screenshot
app screenshot

Iepazīties ar gatavas produkcijas paraugiem varat pēc adreses: Rīga, Lubānas ielā 117a. t/c “Sahara” 2.stāvā. Mēs piedāvājām arī atlaidi 10% apmēra gatavas izstāžu produkcijas iegādei.

app screenshot
app screenshot

Kontakti — Mēbeļu ražotne Fasadini

Mēs esam pateicīgi par klientu atsauksmēm un piešķiram papildus bonusus mēbeļu atkārtotai iegādei

PIETEIKTIES BEZMAKSAS KONSULTĀCIJAI

Nosūtiet Jūsu vārdu un telefona numuru un mūsu konsultants sazināsies ar Jums tuvākā laikā!

Lūdzu aizpildiet obligātos laukus.
Lūdzu aizpildiet obligātos laukus.
App store
App store
App store